●рокємоп тя™●
Hoşgeldin Pokéci Smile
●рокємоп тя™●
Hoşgeldin Pokéci Smile
●рокємоп тя™●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Üye değilseniz asıl içeriği(Pokemon Hakkında) göremezsiniz.Mesajı olmayan kullanıcılar silinmiştir.

Ensar Çakır Fire Red Adalar Tam Çözüm

5 posters
YazarMesaj
ensarcakır
Great Trainer
Great Trainer
ensarcakır

Ensar Çakır Fire Red Adalar Tam Çözüm Empty
MesajKonu: Ensar Çakır Fire Red Adalar Tam Çözüm   Ensar Çakır Fire Red Adalar Tam Çözüm Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2007 12:00 pm

Fire Red Adalar’ın Tam Çözümü

1. Ada
---------------

SS Anne Gemisine bindiğimiz yerden adalara gelebiliyoruz. 1. Adaya gidelim. Bill in arkadaşının yanına gidicez P.C ye orda onunla konuşucaz bizden Ruby ve Saphire taşlarını istiycek. Moltresi yakaladığımız yeri hatırlıyosunuzdur Mt. Ember kuzeyinde 1. adanın ordan gidiyoruz sağda 2 roket görüceksiniz Mt. Ember girişinde onlarla kapışın mağaraya girin. Mağaranın sonunda Ruby taşını bulucaksın bunu gidip Bill’in arkadaşına verin. Şimdiki işimiz Sapphire taşını bulmak.

2 ve 3. adalarda işimiz yok çünki oyunu bitirdiysek zaten buradaki görevlerde bitmiştir. Eğer bitirmediyseniz diğer tam çözüme bakınız.

4. Ada

Bu adanın sağ tarafında bi mağara var yanınıza Su pokemonu alsanız iyi edersiniz çünki Şelaleleri çıkmamızı sağlıycak HM öğrenizcez. İlerleyin bulmacaları çözün ufaktan Sonra Bizim ligdeki buz pokemonları kullanan hatun roketlerle kapışıyor ona yardım edin. Böylece bu hatun lige geri dönüyor ve bizde Lige tekrar girebiliyoruz ama bu sefer Lig çok tehlikeli dikkat edin 70+ genellikle ve Gary’de Elite Four dan biri.

5. Ada

Bu adada bir roket üssü var ama bu roket üssüne 6. ve 7. adalardaki sorunları çözdükten sonra gidicez..Burda Kuzeybatı'ya gidin Togepiyi alın.Güney bölgesindede bir item alıcaz Kingstone Rock tı sanırım adı. Bunu kimse çözememiş ama bu itemi Slowbro ya verip lvl atlatırsak gelişmesini sağlıyor Slaking yapıyo. Ayrıca Poliwhirl ede verince Poliwrath yerine başka bi pokemona gelişmesini sağlıyor.

6. Ada

Burada Güney'e gidin büyük bi bina var kapısına Cut’ı kullanın. İçerde ilerleyince Sapphire taşını bulucaz ama Rocket takımından önlüklü bi lavuk alıp kaçıyo taşı. Böylece 5. adadaki roket üssü açılıyor.

7. Ada

Burada bi bulmaca var onu çözünce Unknown adlı pokemonlar çıkmaya başlıyor adalarda çözüverin ve 5. adaya dönüp Roket takımını bozguna uğratın Sapphire ı alın. 1.adaya dönüp Bill’in arkadaşına verin. Oyun Mistery Ticket ile devam ediyor ama anladığım kadarıyla eski versiyon olması lazım çünki Gameshark yeni versiyonlarda çalışmıyor. Bu yüzden siz Lig'e tekrar girin pokemon kasın bütün pokemonları yakalamaya çalışın Smile

Ensar Çakır

En son ensarcakır tarafından Çarş. Nis. 18, 2012 4:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
GRKM93
Trainer
Trainer
GRKM93

MesajKonu: Geri: Ensar Çakır Fire Red Adalar Tam Çözüm   Ensar Çakır Fire Red Adalar Tam Çözüm Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2007 9:06 pm

şu game sharkı versen bi
poke
Trainer
Trainer

MesajKonu: Geri: Ensar Çakır Fire Red Adalar Tam Çözüm   Ensar Çakır Fire Red Adalar Tam Çözüm Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2007 10:37 pm

kardeş bunlar senin eminsin demi
ensarcakır
Great Trainer
Great Trainer
ensarcakır

MesajKonu: Geri: Ensar Çakır Fire Red Adalar Tam Çözüm   Ensar Çakır Fire Red Adalar Tam Çözüm Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2007 5:53 pm

kardeş bende bilmiyom gamesharı sen biliyosan bana söle
GRKM93
Trainer
Trainer
GRKM93

MesajKonu: Geri: Ensar Çakır Fire Red Adalar Tam Çözüm   Ensar Çakır Fire Red Adalar Tam Çözüm Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 10:48 am

bilsem söylerdim valla bu arada iki mesaj attım yanlışlıkla site süre aşamasına girdi yenile diyince mesajını gör kısmı geldi tıklayınca iki tane oldu kusura bakma admin

bide ensar kardeş bu senin değil öyle olsaydı gamesharkı ezbere bilirdin

yinede iyiki koymuşsun
ensarcakır
Great Trainer
Great Trainer
ensarcakır

MesajKonu: Geri: Ensar Çakır Fire Red Adalar Tam Çözüm   Ensar Çakır Fire Red Adalar Tam Çözüm Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 1:28 pm

kardeşim wardı gamesharkı unuttum bilsem yazmazmıyım Allah Allah Very Happy
octai
Trainer
Trainer

MesajKonu: Geri: Ensar Çakır Fire Red Adalar Tam Çözüm   Ensar Çakır Fire Red Adalar Tam Çözüm Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 2:00 pm

kardeş eline sağlık çok makbul geçti
grkn137
Trainer
Trainer

MesajKonu: Geri: Ensar Çakır Fire Red Adalar Tam Çözüm   Ensar Çakır Fire Red Adalar Tam Çözüm Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 3:06 pm

yha 6. adadaki bilimadamı gibi bi dinqil var çekilmior kapıyı cut yap geç demişsiniz kapının önündeki bilimadamını nasıl bi yere yollayacağımızı söylememişsiniz
ensarcakır
Great Trainer
Great Trainer
ensarcakır

MesajKonu: Geri: Ensar Çakır Fire Red Adalar Tam Çözüm   Ensar Çakır Fire Red Adalar Tam Çözüm Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 9:35 pm

Oyunu 3-4 sene önce bıraktım bu tam çözümü 3-4 sene önce yazmıştım hala durmasına insanların yararlanmasına çok sevindim bu sitede üyeliğimin olduğunu bile unutmuşum taki mail gelene kadar. O adamın çekilmesi için yanlış hatırlamıyosam 7. adadaki bulmacanın çözülmüş olması gerekiyodu. Hala oynuyo olsam daha çok yardım etmeye çalışırdım ama 4 senedir oynamıyorum malesef Smile 7. adadaki bulmacayı çöz açılacaktır kardeş

Ensar Çakır Fire Red Adalar Tam Çözüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pokemon Fire Red ve Leaf Green'de Efsaneviler